Tıkla Ara
Whatsapp

Süreyya Mobilya

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Süreyya Mobilya
Web Tasarım, Web Yazılım, Logo ve Kartvizit Tasarımı

Ankara mobilyacılar sitesinde bulunmakta olan Süreyya Mobilya için; marka ismine uygun logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sipariş fişi ve marka iddiasına yakışan özgün web site tasarımını gerçekleştirdik.

sureyyamobilya.com.tr

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı oluşturma sürecinde firmanın üretimini gerçekleştirdiği mobilyaların kulpları ve motifleri ilham almamızı sağladı. Her zemine uygulama kolaylığı ve hedef kitlesine hitap eden stiliyle yeni nesil bir logo ortaya çıktı.

Kartvizit Çalışması

Kartvizit Çalışması

Profesyonel Kartvizit tasarlama konusunda uzmanlığımızı müşterilerimizin beklentileri ve hedef kitlesine hitap edecek şekilde gerçekleştirdik.

Sipariş Fişi Tasarlama

Sipariş Fişi Tasarlama

Sipariş fişi tasarlama konusunda müşterimizin beklentileri ve kullanım amacına uygun olacak şekllde tasarımımızı gerçekleştirdik.

Web Sitesi Tasarımı ve Uygulama

Web Sitesi Tasarımı ve Uygulama

Süreyya Mobilya için hazırlamış olduğumuz logo, kartvizit ve sipariş fişi çalışmalarına uyumlu web sitesi arayüz tasarımını kullanıcı deneyimi odaklı olacak şekilde tasarlayıp yazılımını gerçekleştirdik.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Kurumsal web site tasarımında mobil uyumu göz önünde bulundurarak, kullanıcı deneyimini önemsedik.

Sizde web site yaptırmak istiyorum, kurumsal kimlik ve logo tasarımı yaptırmak istiyorum diyorsanız; Ayrıca rakiplerimden önde olmak istiyorum diyorsanız bizimle 0542 457 78 50 numaralı telefondan iletişime geçerek mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi