Tıkla Ara
Whatsapp

İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
İnternet Sitesi Yaptırmak İstiyorum
Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız; sizi karar verme süreci bekliyor demektir. Fakat karar vermenizi kolaylaştırmak için bu yolda çözüm ortağınız Dizaynofisi !

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum ve gelişmekte olan internet dünyasında bende yerimi almak istiyorum demekteyseniz size bir telefon kadar yakınız.

Web tasarım, kurumsal kimliğin en önemli elemanlarından bir tanesidir. İşletmenizin internette 24 saat açık ziyaretçilerinizin iş yeriniz hakkında bilgi alabileceği, ürünlerinizi detaylı inceleyebileceği, projeleriniz hakkında bilgi alabileceği, ne tür hizmetler sunduğunuzu detaylıca öğrenebileceği ve iletişim bilgilerinize hemen ulaşabileceği dijital iş yerinizdir.

Günümüzde internet sitesi yaptırmak çok kolay hale gelmiştir. Ancak sektörde ihtiyaçtan fazla profesyonel olmayan kişilerde mevcuttur. Web sitesi konusunda referanslarını görmeden birileriyle çalışmaya karar vermenizi önermeyiz. Piyasa araştırması yapmaya başladığınızda göreceksiniz ki web sitesi fiyatları ve seçenekleri oldukça farklılık gösterecektir.

 

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum ama fiyatlar çok düşük diyerek kafanızda soru işaretleri oluşuyor ise alacağınız hizmetten bir şey beklemeniz yanlış olur. Amaç fazla ucuz fiyata herkese aynı hazır web site şablonlarını kullanarak bir NOKTA dahi koymadan size web sitesi yaptım demelerinden başka bir şey değildir. Diğer yandan dudak uçuklatan fiyatlarda bizce olağan dışıdır ve hak edilmeyen bir kazançtır.

Bugün birçok sektör işini internet üzerinden sürdürmektedir. Bu sebeple birçok kurumsal ve bireysel firma duyuru, haber ve hatta reklam tanıtımlarını internet üzerinden sürdürmektedir. Tanınmış Firmalar dahi ürün ve hizmetlerini internette daha fazla tanıtmaya çaba sarf etmektedirler. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de fiziksel olarak dükkanına gelen müşteriden daha fazlası internettedir ve potansiyel müşteridir.  Düşünsenize herkesin bir telefonu ve interneti var ve illaki sizin sunduğunuz ürün ve hizmet ile ilgilenen yada ilgilenmeyi düşünecek olanlar olacaktır. Bunun içinde tek ihtiyacınız olan internette bir web sitenizin olması. Sizde sunduğunuz ürün ve hizmetinizi internet aramalarında üst sırlarda yer almasını ve daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirisiniz.

Ankara web tasarım firması olarak sizler için tüm arama motorlarına uyumlu olacak şekilde tasarladığımız Seo uyumlu internet siteleri üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlamaktadır. Arama motorlarında çıkmak birçok firma ve iş yeri için önemli bir özellik olduğundan oluşturduğumuz yazılımımız kesinlikle seo alt yapısıyla geliştirilmiştir. Diğer ajanslar gibi bu özelliği artı ücret olarak istemiyor ve siz müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum fakat web sitemi nasıl yöneteceğim yada yönetebilmek için artı maliyet mi olacak diye soru işaretleri eminim aklınızdan geçmektedir. Kesinlikle bu konuda da Dizaynofisi olarak yanınızdayız. Bilgisayardan hiç anlamayanların dahi cep telefonlarından kolaylıkla yönetebileceği şekilde oluşturduğumuz yazılımımız aynı zamanda tamamen kullanıcı dostudur.

Kolay anlaşılır ve aynı zamanda görsel anlamda sadece firmanızın kurumsal yapısına uygun size özel web tasarım ihtiyacınız varsa mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

İletişim bölümünden veya 0542 457 78 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi