Tıkla Ara
Whatsapp

Kurumsal Web Tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kurumsal Web Tasarım
Dizaynofisi Ankara kurumsal web tasarım firması size özel kurumsal web tasarım çözümleri sunmaktadır.
Kurumsal web tasarım siteleri; yazılımsal ve tasarımsal manada diğer web sitelerinden farklılık göstermektedir. Kurumsal siteler daha çok hedef kitleye hitap edecek şekilde hazırlanmalıdır. Öylesine yapılmış bir web sitesi kurumsal sayılmaz. Kurumsal web sitesi oluşturmak için; firma, kurum yada kuruluşun çalışma mantığını, amaçlarını, misyonunu ve vizyonunu ne tür içeriğe, hizmete sahip olduklarını anlamak gerekmektedir.
 
Kurumsal web tasarımı, sunulan hizmeti hedef kitleye doğrudan ileteceğinden dolayı detaylı incelenerek tasarlanmalı ve oluşturulmalıdır.
Firmalar, kurumsal web tasarımı yaptırmak istediklerinde, o firmanın kurumsal materyalleri logosu, kurumsal renkleri, fontu ve kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde tasarlanarak aynı çerçeve içerisinde web tasarımı da oluşturulmalıdır. 
 
Web siteleri işinizi internette tanıtmanıza olanak sağlamaktadır. Bu aşamada kurumsal web sitesi sizi daha profesyonel gösterecek en önemli unsurlardan bir tanesi olacaktır. Kurumsal web tasarımı kurumsal kimliğinizin parçalarından biri olduğundan profesyonellere yaptırmanızı önermekteyiz. 
Kurumsal kimliğiniz ve logonuz yoksa tasarlatmanız ve kurumsal web tasarımınızı bu logo ve kurumsal kimliğinize uygun yapılandırmanız uygun olacaktır. Dizaynofisi olarak kurumsal bütünlük sağlamanız için profesyonel ekibimizle tüm tasarımlarınız için hizmetinizdeyiz.

Dizaynofisi Kurumsal Web Tasarım

Dizaynofisi Kurumsal Web Tasarım
Günümüzde, hazır web siteleri çok yaygındır ve bir çok kişi bunları kullanmaktadır. Aynı zamanda hazır web siteleri farklı tasarımlar  sunmaktadır fakat belli bir kalıbın dışına çıkmamaktadır.
 
Tamamen size özel tasarlanan ve kurumsal kimliğinize uygun web siteleri hem daha uygun fiyat hem de daha rahat kullanım sağlamaktadır. Ziyaretçileriniz web sitenize girdiklerinde olağan dışı, farklı ve özel bir tasarım gördüklerinde etkilenecektir. 
 
Sunmakta olduğunuz hizmet ne olursa olsun müşterileriniz sizi arayıp telefonla sormak yerine kurumsal web sitenizden daha fazla bilgiyi  7/24 öğrenebileceklerdir. Hedef kitlenizi etkilemek için tamamen size özel ve özgün hazırlanmış kurumsal web sitesi tasarımı sizi rakiplerinizden daha önde tutacaktır.
 
Kurumsal web sitenize sahip olduktan sonra web sitenizi güncel tutmalısınız. Hedef kitlenin istediği en önemli özellik güncel bilgilere ulaşabilmektir.
 
Web sitenize ulaşan ziyaretçileriniz eski bir içerik ile karşılaştığında işinize önem vermediğinizi düşünüp sitenizi terk edebilir. 
 
Kurumsal bir web sitesi ziyaretçilerinize tasarım ve görselliğiyle hitap etmekle kalmamalı, markanızın mesajını doğru iletmeli, ürün ve sunduğunuz hizmetleriniz hakkında güncel bilgiyi sağlayabilmelidir.
 
Sizde potansiyel ziyaretçilerinizi etkilemek ve kaliteli  kurumsal web tasarımına sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirisiniz.
Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi