Tıkla Ara
Whatsapp

Web Sitesi Tasarımı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Sitesi Tasarımı
İyi tasarlanmış web tasarım bir işletmenin doğrudan hedef kitlesine hitap etmeli ve anlaşılması kolay olmalıdır. Web sitesi doğru yapıldığında ve tasarlandığında, şirketinizin varlığında büyük bir fark yaratabilir, aksi takdirde müşterileriniz rakiplerinize yönlendirecektir.

Web sitesi tasarımı, günümüzde, müessesenizin, işinizin iyi bir yerlere gelmesi ve rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için yapılması gerekenlerin en başında yer almaktadır.

Pırıl pırıl bir web sitesini elde etmek için, işletme sahipleri amatörlere güvenemez. Web sitesi tasarımcıları, hangi renk şemalarının, grafiklerin ve mizanpajların birarada en anlamlı olacağını ve hangi SEO uygulamalarının bu siteyi önde tutacağını bilmektedir. Web sitenizi tasarlamak için en iyi şirketi veya kişiyi nasıl bulabilirsiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

 

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır?

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır?

Web sitesi tasarımı fiyatlandırması, oluşturulacak web sitesinin boyutuna ve işlevselliğine göre değişkenlik göstermektedir. Basit bir tasarım minimum 1000 TL olurken daha donanımlı bir web sitesi 1500 ila 6000 TL  arasında değişmektedir.

Unutmayın! 

Web sitesi tasarımı müşterileri cezbeden en önemli etkenlerdendir. Çevrimiçi ilgi, çevrimdışı dünya da dahil olmak üzere müşterileri dönüştürür. İşletmeniz yalnızca çevrimiçi olsa bile, kullanışlı ve profesyonel bir web sitesine sahip olmak, potansiyel müşterilerinize neden bahsettiğinizi bildiğinize ikna etmek için anahtarınız olacaktır.

Bir işletme yönetiyorsanız, web sitesini kendiniz tasarlamak için zamanınız veya uzmanlığınız olmayabilir. Görünümü harika, işlevsel bir web sitesine ihtiyacınız varsa, hızlı ve en iyi seçenek uzmanların sizin için bir tane hazırlamasına izin vermek olacaktır. 

Dizaynofisi web tasarım hizmeti, web sitenizi 48 saatten kısa sürede kurmayı vaat ediyor. Bugün faaliyette olan en deneyimli web tasarım ajanslarından biriyiz ve, kesinlikle  WordPress tabanlı hazır temalar kullanmamaktayız.

Web tasarım ihtiyaçlarınızı çözmek için tek bir telefon görüşmesi yapmanız yeterlidir. Sonrasında sizden işletmeniz hakkında isteyeceğimiz bilgilerinizi gönderdiğiniz andan itibaren 48 saat içerisinde işletmeniz için bir web sitesi oluşturmuş olacağız. Ve web siteniz bittikten sonra, sınırsız ilave taleplerde bulunabilirsiniz.

Verdiğimiz web tasarım hizmeti sayesinde birkaç iş günü içerisinde tamamen modernize edilmiş ve tüm cihazlarda sorunsuz çalışan bir web sitesine sahip olmuş olacaksınız.

Kullanmakta olduğumuz içerik yönetim sistemi, kendimize ait CMS yazılımıdır. Tüm cihazlarla uyumlu ve hızlı çalışmaya göre kodlanmıştır.

DizayOfisi olarak yaptığımız web tasarımları kesinlikle dinamik tabanlı ve yönetilebilirdir. İstediğiniz zaman, cep telefonunuzdan dahi web sitenizi yönetebilir; içerik ekleyip çıkartabilirsiniz.

 

Web Tasarım Önemi

Web Tasarım Önemi

Bir web tasarımcı ararken, üç soruyu göz önünde bulundurmalısınız: Ne istiyorsunuz, ne kadar karmaşık ve düzgün bir web sitesine ihtiyacınız var, hangi işlevselliğe ihtiyaç duyacaksınız?

İşinizi büyütmenin büyük bir kısmı, hedef kitleniz için görsel manada yeterince çekici, kullanımı kolay, işlevsel ve hızlı bir web sitesi olmasıdır.  Mevcut bir web sitesini güncellemek veya yepyeni bir site oluşturmak, işleyen bir işletmeyi gelişen bir siteye dönüştürmenin en iyi yollarından biridir. Dolayısıyla web sitenizin işlevselliği müşteri potansiyelinin artmasına da yol açacak unsurlardan biridir. En iyi web sitesi tasarımı şirketleri size ne istediğiniz web sitesini verebilir nede iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Size en iyi web tasarımını verecek olan sorularınıza doğrudan cevap verebilecek bir ajans olacaktır.

Bugünün web meraklısı tüketicileri, yalnızca ilk izlenimden yüksek kaliteli bir işletmeyi içgüdüsel olarak tanıyabilir. Güncel olmayan bir web sitesi, potansiyel müşteriyi de mevcut müşterileri de derhal geri çevirebilmektedir.

Hedef kitlenize hitap etmekten korkmayın ve kazancınızı artırın.

FİYAT ve BİLGİ ALMAK İÇİN iLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

 

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi