Tıkla Ara
Whatsapp

Ankara Web Tasarım Ajansları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Web Tasarım Ajansları
Ankara da web tasarım yaptırabileceğiniz bir ajans arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ankara web tasarım ajansları arasında Dizaynofisi gerek web tasarım olsun, gerek kendi bünyesinde oluşturduğu web tabanlı yazılımlar olsun, gerekse hazırladığı mükemmel grafik tasarımlarıyla ve geçmişten gelen 15 yıllık tecrübesiyle diğer ajanslara göre birkaç adım öne çıkmaktadır.

İnternetin iyice yaygınlaşıp hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu günümüzde, web sitesi firmalar için olmazsa olmaz 24 saat açık işyeri haline gelmiştir. Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz şirketiniz hakkında bilgileri, verdiğiniz hizmetleri, ürünlerinizi, ürün gruplarınızı, yaptığınız projeleri, size ulaşabilmelerini sağlayacak iletişim bilgilerinize kolayca ulaşabilmektedir.

Web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerin büyük bir çoğunluğu yaptıracakları web sitesinin teknik alt yapısı nasıl olması gerektiğini bilmemektedir. Biz Dizaynofisi olarak müşterilerimize en iyi anlayabilecekleri şekilde teknik altyapının nasıl olacağı, nasıl olması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar aktarıyor, müşterilerin bilinçli bir şekilde web sitesi sahibi olmasını sağlıyoruz.

Firmaların internet ortamındaki işyerine ilk adımları web sitesi oluşturmayla başlamaktadır. Eğer iyi bir altyapıyla web sitesi hazırlanmazsa uzun vadeli olarak müşteri memnuniyetsizliği kaçınılmaz olmaktadır. Dizaynofisi olarak birinci önceliğimiz uzun süreli çalışabileceğimiz mutlu müşterilerdir. Şunun farkındayız ki eğer müşterimiz mutlu olursa daha sonra yaptıracakları bütün işlerinde bizimle çalışmak isteyecek ve bizi tercih edecektir.

 

Ankara da web tasarım ajansları

Ankara da web tasarım ajansları

Ankara da web tasarım ajansları çalışma şekilleri ve fiyatlar bakımından oldukça değişkenlik göstermektedir. Bazı ajanslar çok uçuk fiyatlarla alt yapısı wordpress gibi açık kaynak kodlu temasını internette binlerce sitenin kullandığı içerik yönetim sistemlerini kurup müşterilerine vermektedir. İnternet üzerinden web sitelerine en çok saldırılar bu açık kaynak kodlu wordpress gibi sitelere gelmektedir. Kaynak kodları herkesin elinde olduğu için sitenin alt yapısını, yüklenen pluginleri herkes tarafından bilinmektedir. Dizaynofisi olarak hazır içerik yönetim sistemleri kullanmıyoruz. Tamamen kendi bünyemizde kurumsal müşteriler için hazırladığımız web tabanlı yazılımlarımızı kullanmaktayız.

Ankara web tasarım firmalarından bazıları her müşterisine sabit tasarımlı siteler yapmaktadır. Tasarımları sabit olduğu için her müşterisine de aynı tasarımı sabit ücretlerle vermektedirler. Bizim düşüncemiz her müşteriye aynı tasarımın kesinlikle uymayacağıdır bir inşaat firmasının tasarımı farklı, bir anaokuluna yapılacak web sitesinin tasarımı tamamen farklı olmalıdır.Ankara web tasarım ajansları arasında olan Dizaynofisi her müşterisine özel olarak müşterinin kurumsal kimliğine uygun arayüz çizip, müşteri onayından sonra kodlamasını yapıp müşterilerine teslim etmektedir. Bunu şuna benzetebiliriz herkesin giydiği bir elbiseyi mi tercih edersiniz, yoksa size özel dikilen bir elbiseyi mi? Eğer ben özelim diyorsanız butik hizmet veren Dizaynofisi ile çalışmaktan çok keyif alacaksınız.Dizaynofisi kesinlikle destek talebi şekliyle çalışmamaktadır. Destek talebi oluşturup çözülmesini beklemek zaman kaybıdır.Müşterilerimiz bize bir telefon yakınlığında en ufak bir sorunda hemen bize ulaşabilmektedir.Butik ajans olarak çalıştığımız için zevklerinize önem veriyoruz. Amacımız web sitesini hemen bitirip bir sonraki web tasarım işine geçmek değildir.

Profesyonel olarak müşteriye özel olarak hazırlanmış bir web sitesi ile birkaç saatte altyapısı hazır açık kaynak kodlu olan web sitesi arasında dağlar kadar fark vardır. Profesyonel olarak hazırlanmış web sitesi Google sıralamalarında daha kolay yükselirken basit siteler çalışma yapılsa bile gerilerde kalmaktadır. Alt yapısı profesyonel, tasarımı şık olarak hazırlanmış web siteleri siteyi ziyaret eden müşterilerde daha fazla güven duygusu oluşturmaktadır. Web tasarım olarak göze hoş gelmeyen bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapmak isteyip istemeyeceğinizi kendinize bir sorun. Tüm bunlar söz konusu olduğunda işinde profesyonel kişiler veya web tasarım ajanslarıyla çalışmak her zaman doğru karar olacaktır.

 

Dizaynofisi ailesi olarak müşterilerimize en profesyonel web sitelerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yer almak istiyorsanız.

İletişim bölümünden veya 0542 457 78 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi