Tıkla Ara
Whatsapp

Ankara Web Tasarım Fiyatları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Web Tasarım Fiyatları
Hemen hemen herkesin yeni bir web sitesi edinme zamanı geldiğinde bilmek istediği ilk soru “ Yeni bir web sitesinin maliyeti ne kadar? “Bu cevaplanması zor bir soru.

Web tasarımı fiyatlandırması söz konusu olduğunda, on farklı web tasarım ajansına sorarsınız ve on farklı cevap alırsınız. Bu da kafa karıştırıcıdır!

Ankara Web Tasarım Fiyatları konusunda  size kesin kesin bir cevap veremem, ancak web tasarım fiyatlarının, neden değiştiğini ve neden projenizi öğrenmeden önce size bir fiyat veremediğimi açıklayabilirim.

 

Ankara Web Tasarım Fiyatları Neden Farklı ?

Ankara Web Tasarım Fiyatları Neden Farklı ?

Ankara web tasarım fiyatları hususunda ajanslar arasında neden bu kadar değişkenlik gösteriyor?

Bir web sitesi için ajansların fiyatlarında ki farklılık için birçok faktör bulunmaktadır.

Çalışacağınız ajans ne kadar büyük olursa, web sitesine ödeyeceğiniz ücret bir o kadar fazla olacaktır. Ofisleri var mı ve ne kadar büyük? Kadroları var mı? Bir sekreterleri var mı? gibi... Giderleri, maaşları ödenecek sayı gibi faktörler sattıkları hizmeti bir o kadar pahalı kılar. Ayakta kalmak için de fazla para ödemek zorunda kalırlar.

Genel gider kira, bilgisayar, yazılım ve maaş şeklinde sıralanmaktadır. Buda web tasarım fiyatları daha pahalı olacağı anlamına gelir ?

 

Ankara Web Tasarım Fiyatlandırması

Ankara Web Tasarım Fiyatlandırması

On değişik maliyete mal olan on web sitesi yapabiliriz.

Web tasarımı fiyatlandırması farklı projeler için neden değişiklik gösteriyor?

Bir web sitesi oluşturmak, bir ev inşa etmek gibidir. Maliyet, boyut ve olanaklara bağlı olarak değişebilir. Tek yatak odalı 1+1 bir ev fiyatı farklı, 900 metrekarelik müstakil evde fiyat daha farklı olacaktır. İkisi de ev, ama çok farklılar.

İşte web siteleri aynı şekilde çalışır.  

Web siteniz kaç sayfadan oluşacak sadece bir sayfadan mı oluşacak yada beş, on yada elli işte bu Ankara web tasarım fiyatları konusunda büyük fark yaratır.

Beş sayfa oluşturmak ve düzenlemek, elli sayfa oluşturmaktan çok daha az zaman alır.

Web Sitesi İşlevselliği : Web siteniz ne yapmalı? Bu sadece markanızın bir uzantısı mı, müşterilerin telefon numaranızı bulup aradığı bir yer mi? Yoksa daha fazlasını mı yapması gerekiyor? Ürün satacak mısın? Üye portalına ihtiyacınız var mı? Bunların hepsi, gelişmiş işlevsellik, ek modüller veya kodlamalar gerektirir.

 

Web Tasarımı Fiyatı Ankara

Web Tasarımı Fiyatı Ankara

Web Sayfası Tasarımı : Her tasarım eşit değildir. 500 TL'ye, muhtemelen bir şablonla başlayacaklar ve sitenizin içeriğini bu şablona sığdırmak için çalışacaklar. Ve eğer yeni başlıyorsanız ve basit bir şeye ihtiyacınız olursa, bu işe yarayabilir.

Ancak boş bir sayfadan başlayıp size özgü bir şey yaratıyorsak, bu zaman alır. Deneyim alır. Hem tasarımı hem de şirketinizin ihtiyaçlarını anlayan, müşterilerinizin seveceği çekici bir web sitesi oluşturmanın çok fazla beceri ve yetenek gerektirdiğini söyleyebilirim.

Ankara Web tasarım fiyatları söz konusu olduğunda anlamak zor olabilir, ancak gördüğünüz fiyatın adil olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, sağlanan değeri arayın. Ne alıyorsun Kartvizitinizin yalnızca çevrimiçi bir sürümü mü? Yoksa daha fazlası mı?

ANKARA WEB TASARIM FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi