Tıkla Ara
Whatsapp

Web Tasarımı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarımı
Web tasarımı işletmenizi çevrimiçi olarak internette 7/24 görünmesini sağlayan açık bir mağazanız yada şirketinizin varlığıdır.
Günümüz de iş dünyasının önemli bir parçası haline gelmiş olan web tasarımı küçük olsun, büyük olsun şirketlerin başarısında önemli bir rol oynamaktadır.
 
Ankara Web Tasarım firması olarak Dizaynofisi müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmada web sitesi önemli ölçüde yardımcı olmaktadır.
 
Ürün ve hizmetlerinizi kurumsal web sitenizde tanıtmanızda dikkate alacağınız noktalarlardan bazıları ise şöyledir.
  • Web tasarımında ki genel yerleşim, renkler, fontlar ve grafikler kullanıcıların web sitenizde gezinmesinde ve aradıklarını kolaylıkla bulmalarını sağlamaktadır.
  • Web sitesi oluşturmak istediğinizde programlara ve yapılışına hakim değilseniz profesyonel yardım almanız en doğru yol olacaktır.
  • Profesyonel Web tasarımı ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılamakta ve gereksiz tasarım unsurları olmadan, kafa karıştırmadan müşterilerinize aradıklarını bulmaları konusunda rehber olacaktır.
  • Web tasarımında gereksiz grafiklerin olmaması ziyaretçileriniz ile olumlu yönde etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır.
  • Web tasarımınız nekadar ilgi çekici olursa olsun arama motorlarının okuyabileceği şekilde kodlanmamışsa arama ve sonuç sayfalarında gözükmeyecektir. Bu da harcadığınız zaman ve paranın boşa gitmesinden başka bir şey olamayacaktır.
-Uzun süren yüklenme süreleri yada yüklenemeyen görseller müşterileriniz sitenize girmelerini engelleyecek ve size müşteri kaybettirecektir. 
 
Bu ve bunun gibi sebeblerle teknik hatalardan çekinmelisiniz. Ankara Web Tasarım firması Dizaynofisi olarak Profesyonel Web tasarım hizmeti veren firmalarla çalışmanız yada yine Profesyonel Web tasarım hizmetini freelancer olarak veren kişilerle çalışmanız en doğru karar olacaktır.
 
Şirketinizi temsil edecek profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmanızı sağlayabilecek en son web tasarım tekniklerini kullanarak web sitenizi tasarlayabilecek bir tasarım uzmanıyla bire bir çalışmayı seçmelisiniz.
 
Profesyonellerle çalışarak müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamalısınız.  

Web Site Tasarımı Nedir ?

Web Site Tasarımı Nedir ?
Web siteleri günlük hayatımızın bir parçası haline geldikçe, web tasarımına talep oldukça artmış durumdadır. 
 
Peki, o zaman tam olarak web tasarımı nedir ? 
 
Kısaca web tasarımı, web sitelerinin çizimlerle planlanarak oluşturulmasıdır. 
Web tasarımının mimarisi ise grafikler, düzen, renkler, denge, kontrast, vurgu, çizgiler, ve tipografi gibi genel görüntüden oluşmaktadır.
Bütün bu işlemler tasarımın prensipleri ile birleştirilerek web tasarımı nedir sorusunun cevabıdır diyebiliriz.
Web Tasarımcısı bu maddeleri bir araya getirerek bir web tasarımı oluşturmaktadır. 
 
Web Tasarımı Nedir ? Web Tasarımı Nasıl Yapılır ? gibi sorularınız varsa; sizde profesyonel web tasarım ve yazılımına ihtiyaç duyuyorsanız sunmakta olduğumuz hizmetlerimize sahip olmak için bizimle iletişime geçin.
 
Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi