Tıkla Ara
Whatsapp

Web Site Yaptırmak İstiyorum

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Site Yaptırmak İstiyorum
Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız, adres dizaynofisi.com

Ankara'da veya Türkiyenin herhangi bir şehrinde oturuyorsanız ve Ankara web tasarım konusunda uzman bir yer arıyorsanız Dizaynofisi tam size göre. Peki neden mi ?

Web Site Yaptırmak İstiyorum fakat nereye yaptıracağımı bilmiyorum demekteyseniz Ankara Web Tasarım Firması olarak Ankara'da en uygun fiyatlarla web sitesi yaptırabileceğiniz ve en önemlisi ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dizaynofisi olarak hayata geçirdiğimiz projeleri özetlemek gerekirse özel şirketler ve kuruluşlar, kamu projeleri ve diğer ajanslara destek olmak üzere birçok referansımız mevcuttur.

 

Web Site Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız Biz Buradayız!

Web Site Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız Biz Buradayız!

Web site yaptırmak istiyorum fakat nereye yaptıracağım derken; belki de yüzlerce ajansın arasında nasıl seçim yapacağınızı bilmeyebilirisiniz. Sizlere profesyonel çözümler sunarken; web tasarım konusunda özgün ve yaratıcı çalışmaları hayata geçirdiğimizi bilmenizi isteriz.

Sizlerin ziyaretçileriniz ile daha sağlıklı ve kaliteli etkileşim kurabilmeniz için bütün çalışmalarımız da mobil uyumlu alt yapılar kullanmaktayız. Aynı zamanda ziyaretçilerinizin hemen hemen yarısından fazlası mobil cihazlar ile web sitenizi ziyaret etmektedir. Sahip olduğunuz web sitesi mobil uyumlu web sitesi değilse ziyaretçileriniz web sitenizde vakit geçirmeyi kısa tutacak yada web sitenizi ziyaret etmeyecektir.

Aynı zamanda web site yaptırmak istiyorum derken web sitenizin seo alt yapısıyla kodlamasının yapıldığından emin olmalısınız. Seo alt yapısıyla kodlanmış bir web sitesi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır.

 

Web Site Yaptırmak İstiyorum Ama Nereye ?

Web Site Yaptırmak İstiyorum Ama Nereye ?

Web site yaptırmak istiyorum dediğiniz anda Dizaynofisi olarak profesyonel çözümler ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde çok iyi araştırma yapmalısınız bunlardan bir kaçına değindik. Web sitenizin mobil uyumlu olması ve SEO alt yapısına uygun olması gibi...

Araştırmalarınız devam ederken göz ardı edemeyeceğiniz bir diğer konuda web sitenizin özel bir CMS alt yapısıyla kodlanmış olmasına dikkat etmeniz olacaktır.

 

CMS nedir ?

CMS nedir ?

Ankara web tasarım firmalarının önde gelen isimlerinden biri olan Dizaynofisi olarak CMS yazılımımızı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyemizde geliştirmiş bulunmaktayız. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda  geliştirilmeye de devam etmekteyiz.

CMS'ninözelliklerini özetlemek gerekirse;

 • Müşteriye özel şık özel hazırlanmış arayüz tasarımları.
 • Masaüstü, tablet ve cep telefonlarıyla uyumlu yapılar.
 • Arama motorlarıyla uyumlu Seo dostu olarak kodlanmıştır.
 • Bütün modüllerde sınırsız kategori yani ağaç kategori yapısı vardır.
 • Sınırsız olarak ürün, hizmet, haber, duyuru ekleme, düzeltme ve silme özelliği.
 • Gelişmiş ve size özel tasarlanan blog bölümleri.
 • Bütün modüllerin kendine ait fotoğraf albümü, video galeri ve dosyalar bölümü vardır.
 • Sınırsız çoklu dil desteği,
 • Çoklu kullanıcı ile web sitesini istediğiniz gibi yönetebilme özelliği,
 • Gelişmiş hakkımızda bölümleri.
 • Gelişmiş çoklu iletişim bölümü. Birden çok iletişim adresleri ve maps ekleyebilme yapısı.
 • Sınırsız fotoğraf ve video galerisi ekleme ve çıkartma özelliği, gibi daha bir çok özellikten bahsetmek mevcuttur.

Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda bir çok modül mevcuttur.

 

Web Site Tasarımı ve CMS

Web Site Tasarımı ve CMS

Özel yazılmış CMS'lerWordpress gibi açık kodlu yazılımlar ile ilgisi olmayan ve size ait admin paneli bulunan sadece ihtiyaç duyduğuz modülleri aktif edebileceğiniz ve bilgisayar kullanmayı bilmeyenlerin bile kolaylıkla yönetebileceği yazılımlardır.

Web site yaptırmak istiyorum, yada web site tasarımı yaptırmak istiyorum diye arama yaparak zaman kaybetmeyin.

Dizaynofisi olarak sizleregrafik tasarım ile görsel olarak desteklenmiş uygun fiyatlı web tasarım hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Sizde web site yaptırmak istiyorum aynı zamanda rakiplerimden önde olmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçerek mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

 

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi