Tıkla Ara
Whatsapp

Web Tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Tasarım
Web tasarıma dair ne varsa bir fazlası Dizaynofisin'de ...
Web tasarım konu olduğunda insanların aklına belli başlı kavramlar gelmektedir. Bizim aklımıza gelen ilk şey özgünlüktür bu bakış açısıyla hareket ettiğimizde hazırladığımız web siteleri tamamen müşteriye özel olarak çizilip kodlanmaktadır.
 
Her zaman doğru bilgilendirme temel prensibimizdir. Hiçbir zaman müşterinin konuya hakim olamamasından faydalanmadık faydalanmayacağız. Aldığımız bütçe ile yapabileceğimizden fazlasını yapmaya çalıştık bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz.
 
Seo ve kullanıcı deneyimi en üst düzeyde olan tasarımlar, yazılımlar yapıyoruz.
 
En son web tasarım trendlerini takip ediyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Arama motorlarıyla uyumlu kolay kullanılışlı şık tasarımlı w3 standartlarına uygun tasarım ve kodlamalar yapıp müşterilerimize teslim ediyoruz.
 
Gelişmiş tamamen kendimizin kodladığı hazır olmayan yazılımımızla müşterilerimiz sitelerini kolaylıkla yönetebiliyor.
 
Bütçenizin kuruşuna kadar garantisi bizde. Tasarımı onaylanmayan web sitesi için aldığımız ön ücreti kesinti yapmadan müşteriye iade ediyoruz.
 
Praje başlangıcında ne vaad ettiysek onu yapıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyeti en üst düzeyde karşıladık.
 
Müşterilerimize teslim ettiğimiz web siteleri bütün ekran boyutlarında bütün çözünürlüklerde ve cihazlarda bozuk olmaz. Bu konuda hassasız ve hata kabul etmiyoruz.

 

Web Tasarım Avantajları Nelerdir?

Web Tasarım Avantajları Nelerdir?

Şık, profesyonel olarak hazırlanan ve hedef kitlenize hitap eden web tasarım size birçok avantaj getirir.

Bu avantajların en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bizimde en temel ilkelerimizden en önemlisi müşterilerimizi memnun etmektir.

İyi hazırlanmış web siteniz 24 saat saat açık herkesin heryerden ulaşabileceği işyeriniz, mağazanızdır. Seo yapısı güçlü içerik olarak iyi hazırlanmış web siteniz potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlacak ve müşteri kapasitenizi arttıracaktır. Kullanıcı dostu olarak hazırlanmış bir web sitesi nerede olursanız olun bütün müşterilerinize eşit uzaklıkta olma imkanı sunar.

 

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım ajansı olarak DizaynOfisi müşterilere ve reklam ajanslarına web tasarım, yazılım, seo, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, logo, kurumsal kimlik, katalog tasarımı alanlarında hizmet vermektedir.

Güncel olarak yazılım, tasarım ve Google güncellemelerini takip ediyor verdiğimiz hizmetlerde hemen uyguluyoruz.

Yaptığımız web tasarım ve yazılımlar alt yapısı güçlü .net teknolojisi ve Sql Server veritabanı yapısıyla hızlı ve stabil çalışmaktadır.

 

Asp.Net / Mvc / Core Yazılımımızın Avantajları Neledir?

Asp.Net / Mvc / Core Yazılımımızın Avantajları Neledir?

.Net teknolojisi günümüzde birçok büyük firma tarafından projelerinde kullanılmaktadır. Microsoft un desteklediği bu yapı her geçen gün daha da gelişmektedir. Bizde bu gelişmeleri yakından takip ediyor web tasarım yaparken kullandığımız cms (İçerik Yönetim Sistemleri), haber, eticaret vb. yazılımlarımıza uyguluyoruz.

Kurumsal kimliğinize uygun olarak çizilip kodlanan tamamen modüler yapıda olan yazılımlarımız kullanıcı dostu yüzde yüz seo uyumlu olarak sizi rakiplerinizden birkaç adım öteye taşıyacaktır.

 

DizaynOfisi tarafından hazırlanmış profesyonel web tasarımlar firmanızı markalaştıracak ve sizi rakiplerinizden birkaç adım öteye taşıyarak hedef kitlenize çok daha kolay ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

 

Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi